Realizace výběrových řízení na dodavatele materiálů a prací pro kompletní stavbu (tendrování cen)

Výběrové řízení představuje administrativně náročnou činnost, která vyžaduje odbornou znalost stavebních a řemeslných oborů i dobrou orientaci v postupech realizace objektů nebo cenách materiálu. Přesně podle vašeho zadání upravíme závaznou a technicky jasně specifikovanou poptávku. Zahrneme širší měřítko nejen pro realizaci stavby, ale i dodávku materiálu a dalších služeb, doby záruky i pružného řešení reklamací a oprav.

Podle vymezeného předmětu zakázky stanovíme přehledný soupis předpokládané ceny, dobu přípravy zadané dokumentace i výsledné provedení stavby. Na základě shromážděných dat nabídek vám pomůžeme určit nejvýhodnější řešení, které bude současně vyhovovat požadavkům na příznivou cenu, rychlost realizace, ale také vysokou kvalitu provedení. Základním kritériem je vždy nabídková cena, ale rozhodnutí může ovlivnit i reference firem, zkušenost a garance dlouhé životnosti stavby.

Odborné poradenství vždy pomůže předejít výdajům a časovým prodlevám. Objektivně dokážeme zhodnotit výsledný poměr v nabízené ceně i možného dosaženého výkonu. Provozní náklady, požadavky na údržbu, a také veškeré technické, ekologické a funkční vlastnosti budovy musí jít ruku v ruce. Důležité je také zhodnocení stavby a její negativní dopad na životní prostředí. Obraťte se na nás. Pracujeme v oboru s letitou zkušeností a můžeme nabídnout dobrou znalost problematiky realizace novostaveb i rekonstrukce starších objektů. Každý projekt se snažíme obohatit a efektivními změnami dovést k vysoké jakosti.